Ienirt smaržas un sajūtu burvībā!

Aizveriet acis, ieelpojiet piejūras priežu meža gaisu, sadzirdiet jūras šalkoņu! Jūs esat nonākuši maģiskā vietā priežu meža ielokā, 400 metrus no Baltijas jūras krasta – vietā, gar kuru pirms 7000 gadiem tecējusi senā Venta un jūras vējiem glāstīts mīt mūsu izlolotais lavandu sajūtu dārzs – gabaliņš no mūsu sirds un dvēseles.

Mūsu lavandu lauka stāsts un lavandu mīlestība sākās, iestādot pāris lavandu stādus tēva sētā, līdz dzīves līkloči, kā senās Ventas rāmais plūdums, aizveda mūs šajā spēka vietā ar varenām Baltijas ledus laikmeta priedēm senās Ventas upes krastos.

Ieklausoties sirdsbalsī un sajūtot dabas un savas zemes spēku, turpinājums likās pašsaprotams un loģisks. 2018. gadā tika iekopts pirmais stūrītis ar pāris lavandu dobēm un 2019. gadā, piedaloties visai ģimenei, radiem un draugiem, jau tika iestādīti 5000 lavandu stādi.

Gadu no gada cenšamies pilnveidot teritoriju saskaņā ar dabu. Jo mūsu dzīves filozofija ir ļaut dabai būt! Tā dziedē, restartē un iedvesmo. Tāpēc pie mums ciemos varēsiet baudīt gan ziedošu pļavu, gan priežu jaunaudzi, nedaudz pludmales smiltis un dīķi ar krāsainām zivtiņām.

Šis lauks ir mūsu ģimenes miera osta, šeit tiek svinēti ģimenes svētki, šeit aug, smejas un spēlējas mūsu bērni, šis ir mūsu sajūtu dārzs un mājas, tāpēc arī apmeklētājus lūdzam izturēties pret mūsu lolojumu ar cieņu un saudzīgi, tāpat kā ejot pie kāda ciemos.

Pasākumi un īpaši notikumi

Jūlija mēnesī laukā uz vietas darbojas veikaliņš, kurā iespējams iegādāties lavandu lauka saimnieces rokām darinātus, ekoloģiskus produktus – lavandu maisiņus, eko sojas vaska sveces, lavandu ziedūdeni, ēterisko eļļu u.c.

 Mūsu lavandu laukā – sajūtu dārzā ik pa laikam organizējam izglītojošus, mākslinieciskus pasākumus, kas vērsti uz garīgo izaugsmi un pilnveidošanos, kā arī, atsevišķi vienojoties, piedāvājam lauku svinīgiem pasākumiem ar pievienotu estētisko vērtību (kāzu ceremonijas, dažāda veida fotosesijas u.c.) Laukā, atsevišķi vienojoties, iespējams rezervēt atpūtas stūrīšus, piknika vietas, kulturālai laika pavadīšanai estētiski baudāmā vidē.